توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ در قبال رسانه‌ها در گزارش آزادی بیان شرکت ملل ، هدفمند&quot، رویکرد خصمانه &quot

گزارشگر خاص شرکت ملل در آزادی بیان امروز (جمعه) اعلام کرد: کارها و رویکرد خصمانه رئیس‌جمهوری آمریکا در قبال رسانه‌ها بخشی از میل به جهانی خصومت‌ورزی در قبال آزا

ترامپ در قبال رسانه‌ها در گزارش آزادی بیان شرکت ملل ، هدفمند&quot، رویکرد خصمانه &quot

رویکرد خصمانه "هدفمند" ترامپ در قبال رسانه ها در گزارش آزادی بیان شرکت ملل

عبارات مهم : اخبار

گزارشگر خاص شرکت ملل در آزادی بیان امروز (جمعه) اعلام کرد: کارها و رویکرد خصمانه مدیر جمهوری آمریکا در قبال رسانه ها بخشی از میل به جهانی خصومت ورزی در قبال آزادی بیان محسوب می شود و به منافع عمومی آمریکا آسیب می رساند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، دیوید کای، گزارشگر خاص شرکت ملل در آزادی بیان گفت: رویکرد خصمانه دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در قبال آزادی بیان و رسانه ها همانند توئیت ۱۷ فوریه او که گفته بود، رسانه ها دشمن مردم آمریکا هستند، هدفمند صورت گرفته است.

ترامپ در قبال رسانه‌ها در گزارش آزادی بیان شرکت ملل ، هدفمند&quot، رویکرد خصمانه &quot

وی ادامه داد: این رویکرد اهداف خاصی را دنبال می کند که مشمول بر ارعاب خبرنگاران جهت پوشش اخبار خاص و به نفع دولت و تمایلات مدیر جمهوری می شود و همچنین بذر شک و تردید را درمورد بعضی از اخبار مانند تحقیقات درمورد مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی رابرت مولن، مسئول پیگیری به این پرونده در دل مردم می کارد.

این گزارشگر خاص گفت: مساله دیگر راجع به رویکرد ترامپ در قبال رسانه ها ساکت کردن انتقادات از سیاست های وی و تضعیف حق مردم جهت دانستن پرسشها مربوط به دولت راجع به صرف پول مالیات های اخذ شده است از مردم هست. قربانی نخست کمپین ترامپ علیه اخبار مستقل، مردم آمریکا هستند چراکه در طولانی مدت باعث آسیب رساندن به منافع عمومی آمریکا می شود.

گزارشگر خاص شرکت ملل در آزادی بیان امروز (جمعه) اعلام کرد: کارها و رویکرد خصمانه رئیس‌جمهوری آمریکا در قبال رسانه‌ها بخشی از میل به جهانی خصومت‌ورزی در قبال آزا

تحلیل این گزارشگر خاص راجع به رویکرد خصمانه مدیر جمهوری آمریکا درقبال رسانه ها دو روز بعد از آن صورت گرفت که زید رعد الحسین، کمیسیونر عالی حقوق بشر شرکت ملل این پرسش را راجع به این مساله مطرح کرد که آیا بیانات ترامپ جهت زیاد کردن حملات علیه خبرنگاران صورت گرفته یا خیر.

این گزارشگر همچنین گفت: آزادی رسانه ها وجود دارد چون مردم حق دارند راجع به اطراف خود به خاص کارها سیاستمدارانشان بدانند.

واژه های کلیدی: اخبار | آمریکا | گزارشگر | رسانه ها | آزادی بیان | دونالد ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs