توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث ابهام در اتفاق مرگبار رانندگی سعادت آباد

درپی انتشارگزارش اتفاق مرگبار رانندگی درمحله سعادت آباد تهران، مرد جوانی با مراجعه به کلانتری خود را به‌عنوان راننده خودروی زانتیا معرفی کرد.این درحالی است که خ

ابهام در اتفاق مرگبار رانندگی سعادت آباد

ابهام در اتفاق مرگبار رانندگی سعادت آباد

عبارات مهم : تصادف

درپی انتشارگزارش اتفاق مرگبار رانندگی درمحله سعادت آباد تهران، مرد جوانی با مراجعه به کلانتری خود را به عنوان راننده خودروی زانتیا معرفی کرد.این درحالی است که خانواده قربانی ماجرا معتقدند با توجه به بیانات شاهدان اتفاق ابهام هایی دراین باره وجود دارد که باید ازسوی پلیس و بازپرس پرونده برطرف شوند.

به گزارش کشور عزیزمان ایران آنلاین ؛همه چیز در یک چشم برهم زدن رخ داد، زوج سالمند همانند اغلب شب ها جهت ورزش و پیاده روی به بیرون ازخانه رفته بودند.هنوزدقایقی ازحرکت ارزش نگذشته بود که زن، پایش را روی جدول پیاده رو گذاشت ولی ناگهان صدای مهیبی شنید و دست همسرش از دستش جدا شد و 22 متر آن طرف تر مرد سالمند با پیکری خونین به زمین افتاد. دوربین های مداربسته اطراف محل اتفاق ساعت 22:59:10 را نشان می داد که ناگهان «زانتیا»ی سفید با سرعتی مهیب با مرد نگون بخت برخورد کرد و بعد هم بی درنگ ازمحل اتفاق -خیابان سروغربی، تقاطع مروارید -گریخت.اما راننده های عبوری که با دیدن این صحنه شوکه شده است بودند بلافاصله به کمک مرد 72 ساله شتافتند که نیمه جان روی آسفالت افتاده ودردستان همسرش جان می داد.آنها بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفته وکمک درخواست کردند ولی افسوس که کارازکار گذشته بود.

ابهام در اتفاق مرگبار رانندگی سعادت آباد

دخترمــرحوم-قـــــــــــربانی 72 ســـــــــاله تصادف- با قدردانی ازروزنامه کشور عزیزمان ایران به خــــــاطرپیگیری این ماجــــــــــــرا به خبرنگارما گفت: «شــــــــــب اتفاق مادر و پدرم جهت پیاده روی و ورزش از منزل خارج شدند و پیاده به سمت میدان کاج رفتند. پدر و مادرم دست در دست هم از روی خط عابر پیاده عبور کرده و مادرم چند قدم سریعتر از پدر به پیاده رو رسیده بود که ناگهان دست پدر از دستش رها شد. می گفت پدرم را روی هوا دیده هست. خودروی زانتیایی با سرعتی بسیار اوج به پدرمان زده و او را 22 متربه هوا پرتاب کرده بود.

متأسفانه با آنکه بموقع با اورژانس تماس گرفته شده است بود ولی آمبولانس 20 دقیقه بعد به محل رسید. این درحالی است که اگرراننده زانتیا یا خودروهای عبوری پدرمان را زودتربه بیمارستان رسانده یا آمبولانس سریعتر به محل می رسید شاید پدر ما الان زنده بود.ولی افسوس که او دیر رسید و حالا ما همگی داغداریم.البته همان موقع پلیس وارد عمل شد و ما هم شکایت کردیم. البته باگذشت 24 ساعت از این اتفاق دلخراش، راننده زانتیا خودش را معرفی کرد. راننده گفته که با نامزدش دعوا کرده و چون عصبانی بوده نتوانسته ماشین را کنترل کند و این اتفاق افتاده هست. درحالی که شاهدان گفته بودند سرنشینان ماشین دو مرد جوان بوده اند. راننده هم با سند آزاد شده است وآنطورکه شنیده ایم هیچ تحقیقی هم دراین باره صورت نگرفته که آیا فردی که خودش را معرفی کرده براستی راننده ماشین بوده یا نه؟ واینکه آیا توقف نکرده وچندین سؤال بی پاسخ دیگر.

درپی انتشارگزارش اتفاق مرگبار رانندگی درمحله سعادت آباد تهران، مرد جوانی با مراجعه به کلانتری خود را به‌عنوان راننده خودروی زانتیا معرفی کرد.این درحالی است که خ

ما پدرمان را از دست دادیم ولی دلمان می خواهد دراین باره فرهنگسازی شود.سؤال ما این است که آیا راننده ازمحل گریخته است؟چرا اورژانس دیررسید؟چرا مردم بازهم تجمع کردند که اورژانس دیربرسد؟ آیا با چنین جرایمی اینگونه عادی برخورد می شود؟ آیا این تصادف با یک تصادف عادی شهری تفاوت های فراوان ندارد؟ در کشورهای دیگر به دنبال بروز چنین اتفاقاتی فراخوان های مختلفی راه اندازی شده است و در این موارد بررسی های زیادی صورت می گیرد. دلم می خواهد با راننده صحبت کنم و به او بگویم زمانی که این اتفاق افتاد آیا در محل نایستادی. آیا زمانی که پدر و مادرم در حال عبور از خیابــــــــــــــــــــان بودند ترمز نکردی تا سرعت ات کمتر شود و شدت اتفاق کمتر باشد.آیا اگرکسی با پدرومادروعزیزان خودت چنین می کرد الان چه وضعی داشتی؟آیا درنهایت پرداخت دیه جهت ما جای خالی پدر را پرمی کند؟ براستی آیا بعضی افراد اینقدر راحت آدم می کشند و وجدان ارزش کوچکترین تکانی نمی خورد؟ چرا؟!

واژه های کلیدی: تصادف | راننده | اورژانس | پیاده رو | پیاده روی | عابر پیاده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs