توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث احضار پدر به‌خاطر فوت پسر 2 ساله‌اش

مامور یکی از نهادهای نظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران به‌خاطر فوت پسرش بر اثر مصرف متادون، به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد.  

احضار پدر به خاطر فوت پسر 2 ساله اش

عبارات مهم : ایران

مامور یکی از نهادهای نظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاطر فوت پسرش بر اثر مصرف متادون، به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد.

به گزارش جام جم، اوایل خرداد امسال یکی از مسئولان بیمارستان ضیائیان با کلانتری 161 ابوذر پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت مشکوک پسری دو ساله به نام امیر در بیمارستان خبر داد.

تحقیقات اولیه پلیسی نشان می داد که پسر خردسال در منزل حالش بد شده است و بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

احضار پدر به‌خاطر فوت پسر 2 ساله‌اش

همچنین معلوم شد زمانی که این کودک به کما رفته بوده به بیمارستان انتقال یافته شده است که تلاش ها جهت نجاتش بی فایده بود و به نظر می رسید او بر اثر مسمومیت فوت کرده باشد و فوت او مشکوک است.

ماموران کلانتری 161 ابوذر عنوان فوت مشکوک او را به بازپرس محسن مدیرروستا، کشیک خاص قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران گزارش کردند.

مامور یکی از نهادهای نظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران به‌خاطر فوت پسرش بر اثر مصرف متادون، به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد.  

تحقیقات جهت رازگشایی از فوت پسر دو ساله ادامه داشت تا این که با گذشت چهار ماه، چند روز پیش پزشکی قانونی اعلام کرد کودک بر اثر مسمومیت با ماده مخدر متادون فوت کرده است بنابراین دیروز مادر او جهت ادامه تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد.

زن جوان به قاضی پرونده گفت: همسرم مامور یکی از نهادهای نظامی هست. ما علاوه بر پسر دو ساله ام، دختری شش ساله هم داریم. پسرم یک بار پیش از این حالش بد شده است و تشنج کرده بود. روز اتفاق من و اعضای خانواده ام در منزل بودیم. پسرم سرماخورده و ناخوش احوال بود. ناهار که خوردم از او خواستم روی مبل دراز بکشد تا کمی حالش بهتر شود.

حتی جهت این که هوای منزل کمی عوض کردن کند، کولر را روشن کردم. در حال تماشای تلویزیون بود که حالش یکباره بد شد. دوباره استفراغ کرد و این بار تشنج هم کرد. او را به بیمارستان انتقال یافته کردیم که چند پرستار و دکتر حاضر در آنجا با دیدن وضع پسرم اعلام کردند او به کما رفته هست. پزشکان ما را از اتاق بیرون کرده و درمان پسرمان را شروع کردند، ولی با توجه به تلاش آنها پسرم فوت کرد. باورم نمی شد او بر اثر مسمومیت با متادون فوت کرده باشد. چراکه من و همسرم هیچ کدام اعتیاد نداریم.

احضار پدر به‌خاطر فوت پسر 2 ساله‌اش

با توجه به گفته های این زن، شوهر او با دستور قضایی جهت تحقیقات به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد.

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | تحقیقات | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs