توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آخرین وقت غرب جهت اصلاح برجام است / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در هند، بار دیگر به حمایت از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا راجع به توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران پرداخت.

آخرین وقت غرب جهت اصلاح برجام است / نتانیاهو

نتانیاهو: آخرین وقت غرب جهت اصلاح برجام است

عبارات مهم : آخرین

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در هند، بار دیگر به حمایت از مواضع مدیر جمهور آمریکا راجع به توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران پرداخت.

به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه بار دیگر به حمایت از مواضع «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا راجع به توافق هسته ای برجام پرداخت و از کشورهای اروپایی خواست این توافق را مطابق با درخواست او اصلاح کنند.

آخرین وقت غرب جهت اصلاح برجام است / نتانیاهو

به نوشته وبگاه شبکه خبری بلومبرگ، نتانیاهو گفت: «من فکر می کنم این آخرین وقت است تا دنیا غرب توافق هسته ای را اصلاح کند.»

وی که در سفر به هند در جمع خبرنگاران اسرائیلی صحبت می کرد، اضافه کرد: «لازم است آنها تغییراتی اعمال کنند که مانع از پیشروی بدون مسئله کشور عزیزمان ایران به سمت سلاح های هسته ای شود. برجام در حال حاضر، اجازه این کار را می دهد.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در هند، بار دیگر به حمایت از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا راجع به توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران پرداخت.

بلومبرگ نوشته نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در دیدار با همتای هندی اش هم به طور مفصل ادعاها راجع به تلاش کشور عزیزمان ایران جهت تثبیت حضور نظامی خود در سوریه را تکرار کرد.

دونالد ترامپ چند روز پیش، برطرف تحریم های کشور عزیزمان ایران را جهت یک دوره چهار ماهه دیگر تمدید کرد، ولی گفت این می تواند آخرین باری باشد که این کار را می کند، مگر آنکه کشورهای اروپایی و نمایندگان کنگره آمریکا اصطلاحات مد نظر او را در برجام ایجاد کنند.

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | توافق | آمریکا | نتانیاهو | رژیم صهیونیستی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs