توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی جلب آراء با ژست انتخاباتی؟!

به نظر می‌رسد کاندیداها جهت تصاحب کرسی‌های مدیریت بلوغ فکری مردم را درنظر نگرفته و فقط به فکر درگیر کردن آنها با ژست‌های مختلفشان در تبلیغات کاغذی هستند.

جلب آراء با ژست انتخاباتی؟!

جلب آراء با ژست انتخاباتی؟!

عبارات مهم : قانون

به نظر می رسد کاندیداها جهت تصاحب کرسی های مدیریت بلوغ فکری مردم را درنظر نگرفته و فقط به فکر درگیر کردن آنها با ژست های مختلفشان در تبلیغات کاغذی هستند.

به گزارش ایسنا، در روزهای پر تب و تاب انتخابات منافع محیط زیست در تبلیغات کاغذی به حاشیه می رود و کسی دم نمی زند، قامت انبوه درختان را می توان در تبلیغات کاغذی کاندیداهای متعدد گاه با صورت ها و ژست های جدی، متفکر، جالب و … نظاره گر بود.

جلب آراء با ژست انتخاباتی؟!

بر اساس تحقیقات به عمل آمده مشخص شده است به منظور تولید هر تن کاغذ، 17 درخت تنومند باید قطع شود که به طور مستقیم بر نابودی جنگل ها و تخریب منابع طبیعی تأثیر دارد.

جالب اینجاست کاندیداها به مکان های درنظر گرفته شده است هم اکتفا نکرده و تمام در و دیوار شهر پر است از تصویر های شیک و شعارهای جالب که مردم باید با تکیه بر آنها فرد موردنظرشان را برگزینند در حالیکه در عصر تکنولوژی می توان از ظرفیت اینترنت در جهت مثبت بهره برد و علاوه بر شناساندن تصویر، به افکار و عقاید مردم احترام گذاشت و با روشنگری و براق ساختن برنامه ها، رویکرد و کارها علاوه بر جذب آرا، در جهت جلب همکاری حداکثری مردم دخیل بود.

به نظر می‌رسد کاندیداها جهت تصاحب کرسی‌های مدیریت بلوغ فکری مردم را درنظر نگرفته و فقط به فکر درگیر کردن آنها با ژست‌های مختلفشان در تبلیغات کاغذی هستند.

در ضمن از رونق آتلیه ها، چاپخانه ها، مراکز و کانون های تبلیغاتی و مغازه های خالی که به ستادهای تبلیغاتی کاندیداها اجاره داده شده، نباید غافل شد. البته زحمت دوچندان رفتگران زحمتکش شهرداری در این ایام را نباید نادیده گرفت. در برابر هر برگی که از دست تبلیغات چی ها بر زمین می افتد، قامت رفتگری خم می شود و چقدر اندوهناک است.

قطعا با دیدن این مناظر این نظر در ذهن هر بیننده ای ایجاد می شود آیا کسی که در ابتدا حقوق مردم را ضایع می کند، می تواند مدافع حقوق مردم باشد؟!

دیوارهای خیابان ها، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، تابلوهای راهنما و حتی تابلوهای پزشکان نیز از این شیوه تبلیغات کاندیدها در امان نمانده اند این در صورتی است که حتی بعد از انتخابات نیز آثار تخریبی ناشی از کنده شدن این تبلیغات بر صورت شهر باقی خواهد ماند و سیما و منظر شهری به شدت از این قضیه آسیب می بیند.

جلب آراء با ژست انتخاباتی؟!

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: متأسفانه با وجود اینکه به تمامی کاندیداها پیش از شروع تبلیغات توصیه های مورد نیاز ارائه شده است بود ولی باز هم شاهد از بین بردن فضا و منظر شهری از سوی بعضی افراد هستیم.

کامران گردان با بیان اینکه شهرداری مکان هایی جهت تبلیغات این افراد درنظر گرفته هست، افزود: کسانی که خود قانون را نقض می کنند، نمی نوانند مجری خوب قانون باشند و از حقوق مردم دفاع کنند.

به نظر می‌رسد کاندیداها جهت تصاحب کرسی‌های مدیریت بلوغ فکری مردم را درنظر نگرفته و فقط به فکر درگیر کردن آنها با ژست‌های مختلفشان در تبلیغات کاغذی هستند.

وی ادامه داد: پیش از شروع تبلیغات اطلاع رسانی شده است بود که کاندیداها نمی توانند جهت تبلیغات خود از اموال عمومی متعلق به مردم همچون ایستگاه های اتوبوس، دیوار منازل و خیابان ها استفاده کنند ولی متأسفانه بعضی به این عنوان توجهی نداشتند.

گردان خاطرنشان کرد: افرادی که از اماکن عمومی جهت تبلیغات استفاده کرده اند، شناسایی و خسارت مورد نیاز از آنها دریافت می شود آیا که در بسیاری از موارد با کنده شدن این پوسترهای تبلیغاتی باز هم آثار چسب های آنها باقی می ماند و صورت شهر را خدشه دار می کند.

جلب آراء با ژست انتخاباتی؟!

وی با تأکید بر اینکه مردم باید در نوع گزینش کاندیداها توجه کافی داشته باشند، عنوان کرد: کسی که خود از ابتدای امر قانون را نقض می کند به طور قطع مجری خوبی جهت قوانین نخواهند بود.

گردان ادامه داد: باید از ابتدا جهت ورود کاندیداها قوانینی وجود داشته باشد که بر اساس شاخصه های تعریف شده است در آن قوانین عضویت انجام شود.

این عضو شورای شهر همدان یادآور شد: با وجود گسترش اینترنت در شرایط کنونی، لزومی جهت تبلیغات کاغذی وجود ندارد که در این صورت هم از مصرف کاغذ صرفه جویی می شود و هم فضا و منظر شهری آسیب نمی بیند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان نیز در این باره گفت: بعضی از کاندیداها جهت راه اندازی پوسترهای تبلیغاتی حتی اقدام به شکستن شاخه های درختان کرده اند که این عنوان جای تأسف بسیار دارد.

محمدرضا محمدی تصریح کرد: چگونه باور کنیم هنگامی که از بین بردن سیمای بصری شهر جهت شخصی اهمیتی ندارد، می تواند مجری قانون و مدافع حقوق مردم باشد.

وی با بیان اینکه شهرداری مکان های مشخصی جهت چسباندن تبلیغات انتخاباتی کاندیداها درنظر گرفته هست، افزود: از بین بردن سیمای بصری شهر به وسیله این افراد دقیقا یکی از مصادیق بر هم زشت فرمول و آرایش شهر سبز پایدار است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان ادامه داد: تا زمانی که چنین رفتارهایی در سطح شهر شاهد باشیم از شهر سبز پایدار دور خواهیم ماند.

وی با تأکید بر اینکه شخصی که خود در ابتدای امر قانون را نقض می کند نمی تواند از جاذبه های طبیعی و تاریخی شهر حمایت کند، گفت: امیدواریم به حدی از بلوغ فرهنگی برسیم که تمامی موهبت های طبیعی را قدر بدانیم و در جهت حفظ آنها بکوشیم.

یک فعال زیست محیطی نیز راه اندازی پوسترهای تبلیغاتی کاندیداها را به عنوان مسابقه رفتاری تعبیر کرد و گفت: مسابقه نامزدهای شورای شهر اخلاقی نیست و چنین رفتاری در مدیریت شهری بسیار خطرناک و مخالف منافع محیط زیست است.

به گزارش ایسنا، مردم شهر در گزینش کاندیادها به طور قطع فاکتورهایی همچون حفظ حقوق شهروندی را مدنظر قرار خواهند داد بنابراین ممکن است این شیوه تبلیغات دقیقا تأثیر سوء داشته باشد.

گذشته از اینها بعد از آخر تبلیغات از اموال بیت المال جهت پاکسازی این مکان ها باید صرف شود که چیزی جز حق الناس را نمی توان جهت آن نامگذاری کرد.

واژه های کلیدی: قانون | همدان | تبلیغات | تبلیغات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs