توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تقدیم اکران مردمی «خانه کاغذی» به قربانی اسیدپاشی

اکران مردمی فیلم «خانه کاغذی» در اصفهان به مرضیه ابراهیمی یکی از قربانی‌های اسیدپاشی اصفهان تقدیم شد.

تقدیم اکران مردمی «خانه کاغذی» به قربانی اسیدپاشی

تقدیم اکران مردمی «خانه کاغذی» به قربانی اسیدپاشی

عبارات مهم : زندگی

اکران مردمی فیلم «خانه کاغذی» در اصفهان به مرضیه ابراهیمی یکی از قربانی های اسیدپاشی اصفهان تقدیم شد.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، شامگاه 8 دی ماه اکران مردمی فیلم «خانه کاغذی» با حضور مهدی پاکدل، تینا پاکروان و مهدی صباغ زاده در سینما «چارباغ» اصفهان برگزار شد.

تقدیم اکران مردمی «خانه کاغذی» به قربانی اسیدپاشی

تینا پاکروان که در «خانه کاغذی» ایفا گر نقش سارا ابراهیمی است با اشاره به این عنوان گفت: سارا ابراهیمی به همراه پدرش در این فیلم روزنامه نگارانی هستند که تلاش می کنند چیزهایی را بیان کنند که به مذاق بعضی خوش نیاید، من الان می خواهم موضوعی را بیان کنم همانند سارا ابراهیمی و پدرش. امروز در بین ما، مرضیه ابراهیمی نشسته است که قربانی اسیدپاشی اصفهان شده است هست. ولی با قدرت زندگی می کند و نگاهش به حیات الگوی من و بسیاری دیگر هست.

کارگردان «لس آنجلس تهران» ادامه داد: من فکر می کنم هر اتفاقی که در زندگی و اجتماع بیافتد، با هوش و درایت و لبخند می شود به جلو رفت.من هر لحظه خود را نیرومند می پنداشتم، ولی زمانی که با مرضیه ابراهیمی هم صحبت شدم، دیدم که جهت نیرومند بودن هنوز چیزهایی را باید تجربه کرد و آموخت و کسانی که بد می کنند، یاد بگیرند بد نکردن را و کسانی هم بیاموزند پای دیگران ایستادن و زندگی کردن را. این اکران که هم وقت است با تولد فروغ فرخزاد که زنی پیشرو بود، تقدیم می شود به فروغ فرخزاد و دیگر زن پیشرو؛ مرضیه ابراهیمی.

مرضیه ابراهیمی، قربانی اسیدپاشی پاشی اصفهان نیز با اظهار خرسندی از حضور در این برنامه گفت: چیزی ندارم که بگویم جز اینکه دیگر نگذارید بسوزیم. دیگر از اینجا به بعد نباشد، بجنگیم جهت بهتر شدن، نیرومند باشیم. ممنونم از همه کسانی که به من انرژی دادند تا اینجا باشم. زندگی در جریان هست، هر چیزی که اتفاق بیافتد زندگی ادامه دارد. من هستم، شما هم باشید.

اکران مردمی فیلم «خانه کاغذی» در اصفهان به مرضیه ابراهیمی یکی از قربانی‌های اسیدپاشی اصفهان تقدیم شد.

در این اکران مهدی صباغ زاده از مردم هنردوست اصفهان جهت حمایت ارزش تقدیر کرد و مهدی پاکدل نیز با اشاره به اصلیت اصفهانی اش گفت: من در این اکران خود را میزبان می دانم و در این سالن کلی خاطره دارم که البته الان بازسازی شده است و مطمئنم در آن به تماشای فیلم های عالی خواهید نشست.

فیلم سینمایی «خانه کاغذی» از هفته گذشته به سرگروهی سینما «کورش» در سینماهای سراسر کشور اکران شده است است.

‏‎پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی مرادی، ارد زند و با هنرمندی ثریا قاسمی و شقایق فراهانی در منزل کاغذی به ایفای نقش می پردازند.

تقدیم اکران مردمی «خانه کاغذی» به قربانی اسیدپاشی

تینا پاکروان با همکاری امیرحسین عبدالهی تهیه این فیلم را برعهده دارند و این فیلم سینمایی محصول «خانه همایش» است.

واژه های کلیدی: زندگی | قربانی | اصفهان | اسیدپاشی | حسین پاکدل | مهدی پاکدل | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs