توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باشگاه‌ها اسناد غیرواقعی بدهند، عواقبش پای خودشان!

به گزارش خبرآنلاین، سهیل مهدی، مسئول مدیر کمیته فنی و توسعه شرکت لیگ راجع به هشدارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا به از بین بردن تیم های بدهکار می گوید: «باشگاهها به

باشگاه‌ها اسناد غیرواقعی بدهند، عواقبش پای خودشان!

کلوب ها اسناد غیرواقعی بدهند، عواقبش پای خودشان!

عبارات مهم : فوتبال

خطر از بین بردن از لیگ قهرمانان در کمین باشگاههای بدهکار هست.

به گزارش خبرآنلاین، سهیل مهدی، مسئول مدیر کمیته فنی و توسعه شرکت لیگ راجع به هشدارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا به از بین بردن تیم های بدهکار می گوید: «باشگاهها به هیچ وجه نباید بدهی باز به کادر فنی، بازیکنان و پرسنل داشته باشند. آنها باید یا با بازیکنان تسویه حساب کنند و یا وظیفه پرداخت بدهی هایشان را مشخص کنند. تا 9 شهریور باید این کارها انجام شود.»

باشگاه‌ها اسناد غیرواقعی بدهند، عواقبش پای خودشان!

او راجع به شایعه سند سازی بعضی باشگاهها جهت گرفتن مجوز از Afc می گوید: «به همین علت کنفدراسیون دو کارشناس اروپایی به کشور عزیزمان ایران فرستاده هست. هر باشگاهی که بخواهد اسناد غیر واقعی بدهد، باید پای عواقب آن هم بایستد. هر باشگاهی بخواهد کنفدراسیون و فدراسیون را گول بزند، مسئولیت این کار با خودشان خواهد بود. از طرفی کنفدراسیون که فرزند نیست هر چیزی را باور کند.»

مهدی در آخر می گوید: «مگر کنفدراسیون الهلال را به علت بدهی از بین بردن نکرد؟ به خاطر همین هر کلوب دیگری هم بدهکار باشد واقعا در لیگ قهرمانان نمی تواند شرکت کند.» او راجع به حضور در کلوب پرسپولیس توضیح می دهد: «همراه با دو بازرس اروپایی به این کلوب رفتیم که یکی اسناد مالی و حقوقی را بررسی کرد و دیگر هم اوضاع فوتبال پایه و آکادمی کلوب را. البته این حضور جهت بررسی صحت اسنادی بود که کلوب پرسپولیس قبلا ارایه داده بود. به نظرم کار در مسیر درست بود وعملکرد این کلوب نسبت به دو سال قبل، عملکرد مثبتی بود.»

به گزارش خبرآنلاین، سهیل مهدی، مسئول مدیر کمیته فنی و توسعه شرکت لیگ راجع به هشدارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا به از بین بردن تیم های بدهکار می گوید: «باشگاهها به

واژه های کلیدی: فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs