توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

اطلاعی از ترکیب تازه کابینه ندارم ، جهانگیری در دولت آینده با اقتدار معاون اول رییس‌جمهور می‌ماند

معاون اجرایی رییس‌جمهور نسبت به مباحث مطرح شده است راجع به احتمال انتصاب وی به معاونت اولی در دولت دوازدهم تصویر العمل نشان داد. جهانگیری در دول..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 738 تومان ، قیمت سکه سقوط کرد

امروز سکه طرح قدیم به یک میلیون و 203 هزار و 350 تومان و طرح تازه یک میلیون و 177 هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه سقوط کرد/ دلار سه هزار و 7..

ادامه مطلب

عکس ، کوسه‌‌های سرچکشی در تصویر روز نشنال جئوگرافیک

تصویر روز نشنال جئوگرافیک به به تصویر کوسه های سرچکشی در مجمع الجزایر گالاپاگوس در غرب کشور اکوادور تخصیص داده شده است یافته که عکاس در لحظه ای که آنه..

ادامه مطلب

جلب آراء با ژست انتخاباتی؟!

به نظر می‌رسد کاندیداها جهت تصاحب کرسی‌های مدیریت بلوغ فکری مردم را درنظر نگرفته و فقط به فکر درگیر کردن آنها با ژست‌های مختلفشان در تبلیغات کاغذی هس..

ادامه مطلب

آخرین تغییرات دفترچه راهنمای گزینش رشته دکتری آزاد اعلام شد

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه‌ای آخرین تغییرات دفترچه راهنمای گزینش رشته مقطع دکتری تخصصی 1396 این دانشگاه را اعلام کرد. ..

ادامه مطلب

کودک 3 ساله قربانی سنگدلی عموی خود شد

به گزارش خبرآنلاین، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سیروان، سرهنگ ابوالقاسم ایمان پور،در گفتگویی اظهار داشت: حدود ساعت 10 صبحگاه امروز یک فقره قتل در ..

ادامه مطلب

آخرین تمرین شاگردان طلایی در کنار مهمانان سوری

آخرین تمرین تیم ملی کشتی آزاد جهت حضور رقابت‌های قهرمانی آسیا در حالی امروز سه‌شنبه برگزار شد که آزادکاران تیم سوریه هم در منزل کشتی حضور داشتند. ..

ادامه مطلب

بارها درخواست کردیم، شهردار لیست اموالش را به شورا بدهد ، ۴ درصدی‌ها بر شهرداری حکمرانی می‌کنند

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه ۴ درصدی‌ها بر شهرداری حکمرانی می‌کنند، گفت: بارها درخواست کردیم، شهردار لیست اموالش را به شورا بدهد؛ و..

ادامه مطلب

سانسور نجومی!

ساعت 18:30 شنبه 16 اردیبهشت … صدا، دوربین، حرکت . اینبار نوبت به پخش مستند حسن روحانی مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران رسید. مستندی که از سخت ترین ا..

ادامه مطلب

تماشاگه وقت

موزه تماشاگه زمان(موزه زمان) در زعفرانیه،نبش چهار راه پرزین بغدادی واقع شده است است.در داخل ساختمان موزه که از دو طبقه تشکیل شده،سیر تکامل ساعت های مکانیکی ..

ادامه مطلب