توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

دولت آمریکا علائم غلطی را به منطقه ارسال می‌کند / ظریف

در دیدار عصر روز دوشنبه وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران و همتای نروژی‌اش، “برگه برنده” مراتب همدردی و تسلیت خود را در رابطه با حوادث تروریستی..

ادامه مطلب

واکنش جالب سایت عربستانی به قرعه حریف پرسپولیس

سایت عربستانی از قرعه پرسپولیس جهت الاهلی به عنوان مسئله بزرگ جهت نماینده عربستان یاد کرد. واکنش جالب سایت عربستانی به قرعه حریف پرسپولیس ..

ادامه مطلب

خودکشی راننده جوان مریوانی بعد از چپ شدن تریلی

به گزارش ایلنا، ساعت های اول روز ۱۱خرداد میدان «باوه ره شی» مریوان شاهد تصادف یک دستگاه ماشین تریلی با تیر برق و واژگونی ماشین تریلی بود که بعد از اقدام سریع ..

ادامه مطلب

) + تصویر دلخراش پرتاب سنگ به سوی جنازه یکی از مهاجمان حمله امروز کابل (۱۶

در تصویر زیر تصویری دردناک از لحظه پرتاب سنگ از سوی یک مرد افغان عصبانی به سوی قطعه های به جا مانده از یکی از مهاجمان حمله امروز مراسم تشییع جنازه پس..

ادامه مطلب

سالانه ۲۰ هزار میلیارد تومان بابت سیگار دود می شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه هر سال ۲۰ هزار میلیارد تومان هزینه مصرف سیگار و عوارض آن می شود، گفت: زیاد کردن مالیات از سیگار قاچاق آن را در کشو..

ادامه مطلب

ترامپ خواستار ابقای فرمان منع مهاجرتی 6 کشور از جمله کشور عزیزمان ایران شد

گزارش‌ها حکایت از آن دارد که دولت دونالد ترامپ جهت ابقای دستور منع مهاجرتی جنجال برانگیز خود به دیوانعالی فدرال مراجعه کرده است. ترامپ خواستار ابقای فر..

ادامه مطلب

اعلام شرح نخستین کاوشگر خورشیدی ناسا

“سازمان ملی هوانوردی و فضایی امریکا” (NASA) سال آینده نخستین کاوشگر خورشیدی خود را روانه مدار خورشید خواهد کرد تا بخش‌هایی از رازهای سربه‌..

ادامه مطلب