توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

۳۱ کشته در پی وقوع حملات انتحاری در نیجریه

خبرگزاری فرانسه امروز (یکشنبه) گزارش داد که بیش از ۳۰ تن در پی وقوع حملات انتحاری در شمال شرق نیجریه جان خود را از دست دادند. ۳۱ کشته در پی..

ادامه مطلب

گزینش پمپئو چه پیامدهایی دارد؟

ترامپ امیدوار است با مردان تازه خود کار برجام را یکسره کند. ولی آیا روند تحولات آنگونه که او می خواهد پیش خواهد رفت؟ گزینش پمپئو چه پیامدهایی د..

ادامه مطلب

جبهه شمالی اسرائیل آماده وقوع جنگ احتمالی نیست / لیبرمن

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به عدم آمادگی جبهه شمالی این رژیم جهت رویارویی با هرگونه جنگ و درگیری اذعان کرد. لیبرمن: جبهه شمالی اسرائیل آماده وقوع..

ادامه مطلب

جهاد اسلامی خواستار شدت یافتن انتفاضه آزادی قدس شد

مسئول دفتر اطلاع‌رسانی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که تصویب قطعنامه مجمع عمومی شرکت ملل در مخالفت با عوض کردن اوضاع حقوقی قدس به مثابه تقویت پایداری م..

ادامه مطلب

امرسون منانگاگوا رییس‌جمهوری موقت زیمبابوه می‌شود

یک منبع آگاه در حزب حاکم زیمبابوه اعلام کرد، امرسون منانگاگوا به عنوان رئیس‌جمهوری موقت این کشور جایگزین رابرت موگابه می‌شود. امرسون منانگاگو..

ادامه مطلب

مداخله روسیه در انتخابات آمریکا به منزله «جنگ» است / نیکی هیلی

نماینده آمریکا در شرکت ملل متحد مداخله ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا را به منزله «جنگ و رویارویی» میان دو کشور خواند. نیکی هیلی: مداخله ..

ادامه مطلب

ترامپ در قبال رسانه‌ها در گزارش آزادی بیان شرکت ملل ، هدفمند&quot، رویکرد خصمانه &quot

گزارشگر خاص شرکت ملل در آزادی بیان امروز (جمعه) اعلام کرد: کارها و رویکرد خصمانه رئیس‌جمهوری آمریکا در قبال رسانه‌ها بخشی از میل به جهانی خصومت‌ورزی در قبال آزا ..

ادامه مطلب

آمریکا با چین بر سر کره‌شمالی ، کند&quot، مذاکرات &quot

به‌رغم فشارها جهت اعمال فوری تحریم‌های تازه شرکت ملل علیه کره‌شمالی، ایالات متحده روند کند مذاکرات با چین در مورد پاسخ به نخستین پرتاب موشک بالستیک قاره‌..

ادامه مطلب

) + تصویر دلخراش پرتاب سنگ به سوی جنازه یکی از مهاجمان حمله امروز کابل (۱۶

در تصویر زیر تصویری دردناک از لحظه پرتاب سنگ از سوی یک مرد افغان عصبانی به سوی قطعه های به جا مانده از یکی از مهاجمان حمله امروز مراسم تشییع جنازه پس..

ادامه مطلب

فاجعه در راه هست، رأی دهید / نهادهای غیردولتی فرانسه

بیش از ۶۰ نهادغیردولتی فرانسه مردم این کشور را به همکاری گسترده در دور نهایی انتخابات که قرار است یک‌شنبه آینده برگزار شود، فراخواندند. نهادهای..

ادامه مطلب