توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

قاتلان دختر5ساله و پسر 10ساله محکوم به قصاص شدند

دو مرد که در جنایت‌های جداگانه دو کودک را به قتل رسانده بودند، با احکام دادگاه به فوت محکوم شدند. قرار است یکی از این قاتلان که در مشهد دست به جنایت زده، ..

ادامه مطلب

مرد افغانی همسرش و مرد ایرانی را که با او رابطه داشت،در برابر چشم 2فرزند خردسالش کشت

صبح 17 دی سال 96 مرد جوانی هراسان با پلیس سمنان تماس گرفت و از قتل زن و مردی برابر یک ساختمان نیمه ساز در شهرستان مهدی شهر خبر داد. مرد افغانی همسرش و م..

ادامه مطلب

فیلمهایی که از رابطه با زن مطلقه گرفتم،با نشانه سرگرمی و اخاذی بود/ قصد انتشارش را نداشتم , پسرجوان

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت: او گفت: چند سال قبل از شوهرم جدا شدم و به تنهایی زندگی می کردم. 6 ماه قبل در یک گروه تلگرامی با پسر جوانی به نام آرش آشنا ..

ادامه مطلب

دزدان، طلافروش و کیف پر از طلا را ربودند

چهار دوست که مرد طلافروش را از سنندج تا پایتخت کشور عزیزمان ایران تعقیب کرده سپس وی را ربوده و شکنجه داده بودند تا کیف حاوی 4.5 کیلو طلای وی را بدزدند..

ادامه مطلب

دستگیری ۲۰ شایعه‌ساز زلزله در اینترنت

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری شایعه‌سازان و ملتهب‌کنندگان امنیت عمومی بعد از وقوع زمین زلزله ۵.۲ ریشتری در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.  ..

ادامه مطلب

عکس) + قاتل فراری را شناسایی کنید (

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت منشتر شدن تصویرهای یک قاتل فراری از شهروندان خواست که وی را شناسایی کنند. قاتل فراری را شناسایی کنید (+عکس) ..

ادامه مطلب

احضار پدر به‌خاطر فوت پسر 2 ساله‌اش

مامور یکی از نهادهای نظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران به‌خاطر فوت پسرش بر اثر مصرف متادون، به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد. &..

ادامه مطلب

دستگیری 6 مدیر کانال های تلگرامی به اتهام ترویج همجنس بازی

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در هفته گذشته با همکاری پلیس فتای فرماندهی انتظامی و واحد بررسی جرائم سایبر دادسرای استان اردبیل، 6 مدیر کانال‌های تلگرا..

ادامه مطلب

خودکشی راننده جوان مریوانی بعد از چپ شدن تریلی

به گزارش ایلنا، ساعت های اول روز ۱۱خرداد میدان «باوه ره شی» مریوان شاهد تصادف یک دستگاه ماشین تریلی با تیر برق و واژگونی ماشین تریلی بود که بعد از اقدام سریع ..

ادامه مطلب

کودک 3 ساله قربانی سنگدلی عموی خود شد

به گزارش خبرآنلاین، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سیروان، سرهنگ ابوالقاسم ایمان پور،در گفتگویی اظهار داشت: حدود ساعت 10 صبحگاه امروز یک فقره قتل در ..

ادامه مطلب