توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

بعید است بسته پیشنهادی اقتصادی به کشور عزیزمان ایران تا پیش از نوامبر آماده شود / فرانسه

وزیر خارجه فرانسه در آستانه نشست کمیسیون یکسان وزرای خارجه طرف‌های برجام در وین گفت که بعید است که بسته پیشنهادی اقتصادی به کشور عزیزمان ایران تا پیش از ..

ادامه مطلب

برجام عالی ترین گزینه جهت امنیت منطقه است

وزیر امور خارجه انگلیس در دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تأکید بر تعهد لندن به حفظ برجام تصریح کرد که این توافق عالی ترین گزینه جهت اطمینان از آ..

ادامه مطلب

دیدار ظریف با تعدادی از اعضای پژوهشکده‌ها و موسسات مطالعاتی آلمان

وزیر امور خارجه کشورمان صبح روز یکشنبه به وقت آلمان در حاشیه اجلاس امنیتی مونیخ با تعدادی از اعضای پژوهشکده‌های مطالعاتی آلمان دیدار و مشورت کرد .&nb..

ادامه مطلب

آخرین وقت غرب جهت اصلاح برجام است / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در هند، بار دیگر به حمایت از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا راجع به توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران پرداخت. نتانیاهو: آخرین..

ادامه مطلب

چگونه ترامپ دکترین اوباما در قبال کشور عزیزمان ایران را دگرگون کرد؟

“رهبری آمریکایی به معنی ائتلاف‌سازی یا تک‌روی نیست. بلکه به معنی پیگیری منافع خودمان هست. به نظر می‌رسد که دولت ترامپ به این نتیجه از راه غلط ..

ادامه مطلب

دولت آمریکا علائم غلطی را به منطقه ارسال می‌کند / ظریف

در دیدار عصر روز دوشنبه وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران و همتای نروژی‌اش، “برگه برنده” مراتب همدردی و تسلیت خود را در رابطه با حوادث تروریستی..

ادامه مطلب

ترامپ خواستار ابقای فرمان منع مهاجرتی 6 کشور از جمله کشور عزیزمان ایران شد

گزارش‌ها حکایت از آن دارد که دولت دونالد ترامپ جهت ابقای دستور منع مهاجرتی جنجال برانگیز خود به دیوانعالی فدرال مراجعه کرده است. ترامپ خواستار ابقای فر..

ادامه مطلب