توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

دعوت به مذاکره با ترامپ، دعوت به ذلت و زبونی ملت کشور عزیزمان ایران است /

بدون شک در هوش سیاسی نویسندگان این نامه باید تردید کرد؛ آیا که پیشنهاد مذاکره با دولتی که شدیدترین تهدیدات و بی‌ادبانه‌ترین رفتارها را با تمام دولت‌ها و ملت..

ادامه مطلب

مرد پر نفوذ

طبقه VIPپاستور علاوه بر آنکه محل استقرار مدیر جمهوری است ، شخصیتی در آن حضور دارد که میان او و مدیر قوه مجریه تنها یک « دربِ چوبی»، حائل شده است است...

ادامه مطلب

میزبانی ظریف از مدیر و اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، عصر سه‌شنبه میزبان مدیر و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بود. میزبانی ظریف از مدیر و اعضای کمیس..

ادامه مطلب

اطلاعی از ترکیب تازه کابینه ندارم ، جهانگیری در دولت آینده با اقتدار معاون اول رییس‌جمهور می‌ماند

معاون اجرایی رییس‌جمهور نسبت به مباحث مطرح شده است راجع به احتمال انتصاب وی به معاونت اولی در دولت دوازدهم تصویر العمل نشان داد. جهانگیری در دول..

ادامه مطلب

جلب آراء با ژست انتخاباتی؟!

به نظر می‌رسد کاندیداها جهت تصاحب کرسی‌های مدیریت بلوغ فکری مردم را درنظر نگرفته و فقط به فکر درگیر کردن آنها با ژست‌های مختلفشان در تبلیغات کاغذی هس..

ادامه مطلب

سانسور نجومی!

ساعت 18:30 شنبه 16 اردیبهشت … صدا، دوربین، حرکت . اینبار نوبت به پخش مستند حسن روحانی مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران رسید. مستندی که از سخت ترین ا..

ادامه مطلب

بعید می‌دانم فرد دیگری با حکم حکومتی تایید شود/ نتیجه های قطعی است ، کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان گفت: بعید می‌دانم جز این ۶ نفر معرفی شده است فرد دیگری مانند سال ۸۴ با استفاده از حکم حکومتی تایید صلاحیت شود. کدخدایی: ب..

ادامه مطلب