توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

فیلمسازان ایرانی در ویترین کارلووی واری

جشنواره بین‌المللی فیلم “کارلووی واری” در حالی پنجاه و سومین دوره خود را همچنان با غیبت ایرانیان در بخش مسابقه مهم برگزار کرده که هفت اثر از سین..

ادامه مطلب

انصراف حسن فتحی از ساخت سریال «بامداد خمار»

در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر ساخت سریال «بامداد خمار» به وسیله حسن فتحی در بعضی رسانه ها منتشر شد که ایسنا در گفت وگویی با این کارگردان سینما و ت..

ادامه مطلب

«امیر کربلایی‌زاده» از بیمارستان مرخص شد

«امیرکربلایی‌زاده» که به علت تصادف در بیمارستان خوابیدن بود بعد از انجام عمل جراحی و بهبودی حال عمومی مرخص شد. «امیر کربلایی زاده» از بیمارس..

ادامه مطلب

سام درخشانی امشب به دورهمی می‌آید

مهران مدیری امشب در برنامه دورهمی، با سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون گفتگو می‌کند. سام درخشانی امشب به دورهمی می آید عبارات مهم : سینما ..

ادامه مطلب

تقدیم اکران مردمی «خانه کاغذی» به قربانی اسیدپاشی

اکران مردمی فیلم «خانه کاغذی» در اصفهان به مرضیه ابراهیمی یکی از قربانی‌های اسیدپاشی اصفهان تقدیم شد. تقدیم اکران مردمی «خانه کاغذی» به قربانی اس..

ادامه مطلب

دست پر «امین حیایی» جهت حضور در جشنواره فجر

حیایی امسال با سه فیلم “درخونگاه” به کارگردانی “سیاوش اسعدی”، “شعله ور” به کارگردانی “حمید نعمت الله”..

ادامه مطلب

ماجرای قهر رسول صدرعاملی با ترانه علیدوستی

رسول صدرعاملی، کارگردان سینما در برنامه «فرمول یک» راجع به ترانه علیدوستی گفت، او بازیگر خوب و موفقی است که این شانس را داشت که خیلی خوب شروع کند. ..

ادامه مطلب

مدل موی عجیب شبنم قلی خانی

عکس جدیدی از شبنم قلی خانی بازیگر ۳۹ ساله کشورمان با مدل مویی متفاوت انتشار یافته است. مدل موی عجیب شبنم قلی خانی عبارات مهم : تصویر ..

ادامه مطلب

مهران احمدی از اکسیدان گفت

مهران احمدی گفت:به نظرم «اکسیدان» فیلم مفرحی جهت تماشاچی فعلی سینمای ما است و احساس می‌کنم که تماشاچی ناراضی از سینما بیرون نمی‌آید. مهران ا..

ادامه مطلب

بازی پریناز ایزدیار و علی مصفا در فیلم تابستان داغ

پریناز ایزدیار و علی مصفا در فیلم سینمایی تابستان داغ به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد به ایفای نقش می پردازند. بازی پریناز ایزدیار و علی مصفا د..

ادامه مطلب