توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

تصویر ، جشن کریسمس مسی در کنار خانواده

در تصویر زیر لیونل مسی ستاره بارسلونا را در مراسم خوش حالی کریسمس در کنار خانواده مشاهده می کنید. جشن کریسمس مسی در کنار خانواده / تصویر عبارا..

ادامه مطلب

آبی‌ها یک بازی بدون تماشاگر ، محرومیت دو بازیکن استقلال و پرسپولیس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود در مورد اتفاقات رخ داده در هشتاد و پنجمین دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس را اعلام کرد که از هر تیم یک بازیکن محروم ش..

ادامه مطلب

برانکو، هرسال بهتر از پارسال

به گزارش خبرآنلاین؛ با برد شیرین پرسپولیس در داربی 85، خیلی ها از آمار پیروزی های برانكو برابر استقلال سخن گفته اند، پیروزی هایی كه حالا تعدادش به عدد 3رسیده ..

ادامه مطلب

ترکیب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر پارس جنوبی جم اعلام شد

بازیکنان استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از پیروزی برابر گل گهر سیرجان حال پارس جنوبی جم را به عنوان دومین اولتیماتوم سرمربی‌شان پیش رو دارند. ..

ادامه مطلب

خداحافظی هافبک سابق رئال از فوتبال

به گزارش خبرآنلاین؛ استبان کامبیاسو هافبک جنگنده آرژانتینی که سابقه حضور در تیم های رئال مادرید،اینترمیلان و لسترسیتی را داشت، از فوتبال خداحافظی کرد. ..

ادامه مطلب

باشگاه‌ها اسناد غیرواقعی بدهند، عواقبش پای خودشان!

به گزارش خبرآنلاین، سهیل مهدی، مسئول مدیر کمیته فنی و توسعه شرکت لیگ راجع به هشدارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا به از بین بردن تیم های بدهکار می گوید: «باشگاه..

ادامه مطلب

واکنش جالب سایت عربستانی به قرعه حریف پرسپولیس

سایت عربستانی از قرعه پرسپولیس جهت الاهلی به عنوان مسئله بزرگ جهت نماینده عربستان یاد کرد. واکنش جالب سایت عربستانی به قرعه حریف پرسپولیس ..

ادامه مطلب

آخرین تمرین شاگردان طلایی در کنار مهمانان سوری

آخرین تمرین تیم ملی کشتی آزاد جهت حضور رقابت‌های قهرمانی آسیا در حالی امروز سه‌شنبه برگزار شد که آزادکاران تیم سوریه هم در منزل کشتی حضور داشتند. ..

ادامه مطلب

عکس) + دعوتنامه مسی جهت بدل ایرانی (

به گزارش روزنامه خبر ورزشی، رضا پرستش پسری است ایرانی که شباهت زیادی به لیونل مسی دارد. دعوتنامه مسی جهت بدل ایرانی (+عکس) عبارات مه..

ادامه مطلب