توصیف کردن نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری

توصیف کردن: نگهبان انتخابات رد صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

مرد پر نفوذ

طبقه VIPپاستور علاوه بر آنکه محل استقرار مدیر جمهوری است ، شخصیتی در آن حضور دارد که میان او و مدیر قوه مجریه تنها یک « دربِ چوبی»، حائل شده است است...

ادامه مطلب

راه‌هایی جهت کم کردن سوزش عضلات بعد از ورزش

معمولا با انجام برنامه ورزشی تازه احساس سوزش عضلات در بدن خواهیم داشت. بسیاری افراد به علت این درد از ورزش کردن سر باز می‌زنند. با این حال می‌توان به ر..

ادامه مطلب

مدل موی عجیب شبنم قلی خانی

عکس جدیدی از شبنم قلی خانی بازیگر ۳۹ ساله کشورمان با مدل مویی متفاوت انتشار یافته است. مدل موی عجیب شبنم قلی خانی عبارات مهم : تصویر ..

ادامه مطلب

مهران احمدی از اکسیدان گفت

مهران احمدی گفت:به نظرم «اکسیدان» فیلم مفرحی جهت تماشاچی فعلی سینمای ما است و احساس می‌کنم که تماشاچی ناراضی از سینما بیرون نمی‌آید. مهران ا..

ادامه مطلب

زمان واریز یارانه مرداد ماه

به گزارش ایلنا، هفتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی بامداد (26 مرداد ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. زمان واریز یارانه مرداد ماه ع..

ادامه مطلب

بازی پریناز ایزدیار و علی مصفا در فیلم تابستان داغ

پریناز ایزدیار و علی مصفا در فیلم سینمایی تابستان داغ به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد به ایفای نقش می پردازند. بازی پریناز ایزدیار و علی مصفا د..

ادامه مطلب

ادامه طرح سلامت دهان دانش آموزان دبستانی تا دوره متوسطه

رئیس شورای سلامت دهان وزارت بهداشت از ادامه طرح سلامت دهان و دندان دانش آموزان مقطع ابتدایی در دوره متوسطه خبر داد و گفت: با انجام این طرح در سال 1400 ..

ادامه مطلب

بازیگر «ساعت ۵ عصر» مهمان امشب «دورهمی»

به گزارش خبرآنلاین، نگین معتضدی بازیگر سینما و تلویزیون که سابقه همکاری با مهران مدیری را در فیلم «ساعت 5 عصر» دارد امشب جمعه 13 مرداد مهمان برنامه «دورهمی» خ..

ادامه مطلب